Author: M***n
Date:
Review: Älskar älskar älskar älskar älskar verkligen denna 🤩 Jag rekommenderar denna verkligen starkt 💞 Jag kommer definitivt att köpa den om och om igen 💖 ni får gärna like me please 💖
Färg: Soft Tan
Storlek: En-Storlek
Price: 49kr
| Color | Cedar |
| Finish | Matte |
| Texture | Cream |
| Type | Contour Cream |
| Höjd | 1.8 cm |
| Längd | 12.3 cm |
| Vikt | 3.2 g |
| Bredd | 1.8 cm |
| SKU | sb25051987944221444 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: Premium, innovativt, prisvärt & 100 % GRUSHETSFRITT. SHEGLAM tillhandahåller kosmetika av hög kvalitet till rimliga priser genom att endast samarbeta med de bästa och världsklassiga tillverkarna. Vi tror att GLAM inte bara är för ett fåtal utvalda. Skönhet är inte en gåva, det är en RÄTTIGHET!
Quality: 1205509 people said the quality is very good!
Author: M***n
Date:
Review: Älskar älskar älskar älskar älskar verkligen denna 🤩 Jag rekommenderar denna verkligen starkt 💞 Jag kommer definitivt att köpa den om och om igen 💖 ni får gärna like me please 💖
Färg: Soft Tan
Storlek: En-Storlek
Author: M***a
Date:
Review: ฉันชอบมากๆมันเหมาะกับสีผิวของฉันที่สุดเลย
Färg: Warm Honey
Storlek: En-Storlek
Author: m***n
Date:
Review: Oanvänd men höga förväntningar
Färg: Soft Tan
Storlek: En-Storlek
Author: l***f
Date:
Review: التغليف والتعليب كتير حلوة ومهتمين بي ادق التفاصيل
Färg: Warm Honey
Storlek: En-Storlek
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.